Sklep miesny kolobrzeg

Wizytówką sklepu mięsnego, czy te sklepu zatrzymującego się sprzedażą nabiałów, w ostatnim serów jest idealnie skrojony wybór, który przyciąga wzrok użytkowników w sklepowych witrynach. Odpowiednio wyeksponowane i wyeksponowane produkty zachęcają do obrotów, i jednocześnie dostarczają dowodów jakości. Co zrobić, by pokrojone wędliny lub sery idealnie się prezentowały? Rozwiązaniem jest profesjonalna krajalnica.

Krajalnice firmy bizerba są maszynami przeznaczonymi do cięcia zarówno wędlin, kiedy również serów. Istnieją to ręczne krajalnice grawitacyjne, które stały zaopatrzone w najnowocześniejsze funkcjonalności. Bizerba krajalnice posiadają jednoczęściową płytę oporową. Płyta ta i urządzona istnieje w kanał drenażowy, a też podwyższoną krawędź stołu. Wszystko to zapobiega ociekaniu płynów na ladę. Ostrzałki maszyny z powodzeniem potrafią być myte w zmywarce. Czyszczenie obszarów pod krajalnicą jest bardzo ułatwione dzięki wyposażeniu jej w podwyższone nóżki.

Cechy krajalnicy? Przede wszystkim pozwalają także na konkretne kiedy również zdrowe krojenie porcji wędlin, mięsa, a też serów. Idealnie przyznaje się do cięcia takich utworów jak: kiełbasa, szynka, boczek, pieczone, wędzone i planowane mięso, steki.

Urządzenie firmy Bizerba zostały urządzone w gałki regulacji grubości krojenia. Skala wynosi od 0 do 12 mm. Chociaż w krojeniu półautomatycznym grubość krojenia wynosi maksymalnie 23 mm. Dzięki temu dana jest precyzja krojenia. Ponadto omawiane krajalnice posiadają funkcję automatycznego układania plastrów, a też możliwość zapisu sposobu ich wkładania w organizacji programów użytkowych. Można układać płasko, na stos, w gwiazdy, rozety oraz tworzenie plasterków jednego materiału do 4 stosów jeden za drugim.

Przeznaczenie Bizerba krajalnice znajdują zastosowanie przede ludziom w: - zakładach mięsnych, - handlu spożywczym, - sklepach specjalistycznych, - gastronomii, - sieciach cateringowych.

Obudowa maszyn została zrobiona z najczystszej klasie produktów, a oczywiście z eloksalowanego aluminium. Ponadto maszyna posiada foliowaną klawiaturę. Trzy prędkości krojenia pozwalają na usprawnienie rzeczy do konkretnego produktu. I urządzona stanowi w stół oddany do przechowywania pokrojonych plasterków.