Przygotowania do slubu urzad stanu cywilnego

Planowanie ślubu Dla wszystkiego mężczyznę dzień ślubu istnieje znacznym przeżyciem. A nie zależy to od tego czy ślub bierzemy z intelekcie czy stanowi to nasze największe marzenie. Ja z dzieciństwa marzyłam o tej chwili. I broniło się. Mój wieloletni narzeczony w końcu mi się oświadczył. Zaczęliśmy przygotowania do tego dużego wydarzenia. Sala, sukienka, garnitur, to podstawowe sprawie o jakich pomyśleliśmy. Nie mieli każdego dużego wesela, więc salę udało się znaleźć stosunkowo szybko. Jeżeli szuka o suknię ślubną zatem ją po prostu zamówiłam. Od dawna wiedziałam którą chcę, a nawet nie próbowałam szukać takowej w składach, tylko poszłam do krawcowej. Co do garnituru, przyszły mężczyzna nie marudził w ogóle. Najchętniej ubrałby swój dotychczasowy garnitur, ponieważ w nim jako twierdził, znacznie się czuł. Dodatki też poszły w lawinowym tempie.

Wybór obrączek Pozostał jeszcze wybór obrączek. Oboje lubimy rzeczy jasne, nowoczesne. W układu spośród obecnym obrączki ślubne i musiały być zachowane w ostatnim systemu. Wymyśliliśmy, że osiąga więc istnieć powiązanie białego oraz czerwonego złota. Coś się naszukaliśmy, ale udało się znaleźć prawie idealne. Zanim będą skłonne do odbioru, w salonie zaproponowali nam obrączki tymczasowe, na czas narzeczeństwa.

Tymczasowe obrączki? To że nowa popularność oraz szkoła na zachowanie palców do następnej biżuterii. Trochę mnie to rozśmieszyło, a później zrozumiałam, że o ile dla mnie wtedy będzie jako inny pierścionek, to dla mojego przyjaciela to święta nowość. Wszak który facet chce mieć lekarstwa na palcach? Oni nie lubią być zaobrączkowani. Zgodziliśmy się na takie rozwiązanie i dobrze przechodzili w tych obrączkach. Mój przyszły mąż chodził i studiował tym kółkiem o wszystko co się da. Szczególnie o szklanki. No i dokładnie o kufel z piwem. Jednak trzeba przyznać, że chodził ją z dumą. I chwalił się wszystkim kumplom. Istniały też inne sytuacje. Niektórzy myśleli, że wzięliśmy już ślub oraz ich o tymże nie poinformowaliśmy. Szczególnie jedna ciotka poczuła się mocno urażona i ciężko było ją przekonać, iż to dalej nie są te dobre obrączki. Stwierdziła, że świat zwariował zaś ona w obecnym wariactwie uczestniczyć nie będzie. Ale obiecała, że na wielki ślub przyjdzie. W skutku otrzymali od jubilera właściwe obrączki. Były wspaniałe. Właśnie takie jakie zamówiliśmy. Teraz nie mogliśmy się doczekać żeby je oficjalnie założyć.

Ceremonia Aż w wyniku nadszedł ten wspaniały dzień. Pogoda była coś, słońce świeciło, co podobno jest zdrowym prognostykiem na przyszłość. Nie biorę żadnych przesądów, natomiast tenże niezwykle mi się spodobał. Kościół był czymś, gustownie przystrojony co stanowiło wartością mojej jesteśmy również siostry. Naprawdę stanęły na wysokości zadania. My odświętnie ubrani, masa gości. Ksiądz uśmiechem dodawał nam otuchy. Padły w skutku te najistotniejsze słowa: Tak. Byliśmy szybko mężem i żoną. Byliśmy szczególnie zadowoleni. Nadeszła teraz pora zabawy. Przed nami było wesele. Wszyscy przenieśliśmy się do wynajętej sali, podano uroczysty obiad. Do kotleta grała wcześniej zamówiona orkiestra. Tańcom i rozrywkom nie było końca. Wszyscy podejmowali się do białego rana. Wtedy był tak dobry dzień.