Program komputerowy lex

System enova 365 to oprogramowanie klasy ERP. Został on skonstruowany w planie usprawnienia wydajności operacyjnej przedsiębiorstwa. Według danych producenta system enova 365 jest wykorzystywany przez ponad osiem tysięcy polskich spółek!

Enova leży na wiele potrzeb współczesnych przedsiębiorstw. Wielofunkcyjność idzie na wyciągnięcie dokładnie wymaganej funkcjonalności. Modułowość umożliwia dodawanie i ograniczanie możliwości systemu, dzięki czemu ważna poznać z popularnej wersji do zaawansowanych funkcjonalności. System umożliwia pełną mobilność. Współpracuje on z siecią windows 7 i wyżej oraz zezwala na obsługę na tablecie. Inne dostępne wersje to działalność na smartfonie pożądaj przez przeglądarkę internetową. System umożliwia pełną kontrolę i wybieranie zadań. Operatorzy są przydzielani z okresu aplikacji. Stan realizacji działania pewno żyć w wszystkiej chwili zweryfikowany. Dzięki temu uważa się przestojów w pozycji oraz osiągam zaginione dokumenty.

System enova jest wypychany w trzech rodzajach. 1. Standardowy zakup licencji - stoi się ona cechą klienta wraz z opcją jej aktualizacji. Opcja idealna dla firmy posiadających z pomocy lub leasingu. 2. Wynajem oprogramowania - cena jest brana w formie opłat abonamentowych za korzystanie z wybranych elementów systemu. Ciekawe lekarstwo dla niskich i małych firm. 3. Dzierżawa stylu i infrastruktury - całość usługi jest sporządzana przez dostawcę. Składniki są wynajmowane wraz z serwerem, aktualizacjami i backupami. System jest skłonny do celu natychmiast! Idealne rozwiązanie dla strupów, jakie nie chcą inwestować w zaplecze IT.

System enova jest uzyskany przez firmę Soneta sp. z o.o. Spółka została zaprojektowana w 2002 roku a dzięki wykorzystaniu eksperckiej wiedzy oraz odpowiedniej obsłudze odniosła sukces rynkowy. Misją firmy Soneta jest służenie oprogramowania, które wykonywa, że Partnerzy a Mężczyźni mają najwyższą sprawność w wykorzystaniu technologii informacyjnych, niezbędną aby osiągnąć sukces biznesowy. Marka jest zaangażowana społecznie i pomaga takie fundacje jak "Wiosna" czy "Mimo wszystko Anny Dymnej".