Kodeks pracy obowiazki pracodawcy bhp

W swej ofercie otrzymują się jedynie funkcjonalne i mocne technologicznie urządzenia, m.in atex vacuum cleaners, czyli centralne odkurzacze przemysłowe wyprodukowane zgodnie z zasadą atex. Zapewnienie bezpieczeństwa w toku pracy, ochrona pozycji i funkcjonalność obsługi są tu na idealnym miejscu. Najlepsza wydajność ssania i filtracji została uzyskana dzięki użyciu wysokiej klas składników, technicznie ulepszają budowę i stały postęp w obszarze technik: filtracji, podciśnieniowej i oczyszczania filtra.

W naszym wielkim asortymencie znajdą Państwo nie tylko małowymiarowe odkurzacze przemysłowe, lecz również specjalistyczne i niezwykle wydajne maszyny do wiórów i cieczy, jak również agregaty typu S, będące związaniem odkurzacza przemysłowego oraz maszynki do transportu podciśnieniowego.

Odpylanie, odkurzanie, oczyszczanie próżniowe i transport podciśnieniowy przy użyciu agregatów ssących o mierze od 3 do 300 kW, z sposobem filtracji o każdym rozmiarze i wszelkimi gośćmi elementów, które rozprowadzają pył.

Stacjonarne agregaty ssące zasysają wszystkie nieczystości poprzez zabudowane instalacje odkurzania i łączą je w innych zbiornikach lub urządzeniach transportujących. Produkowane seryjnie wyjątki są dobrane do potrzeb indywidualnych.

Jesteśmy prekursorem w toku innowacyjnych, mobilnych agregatów ssących. Agregaty obecne są umieszczane na przyczepach lub samochodach ciężarowych także są optymalnym narzędziem do pisania pracy dla przedsiębiorstw świadczących usługi oczyszczania zakładów przemysłowych. Urządzenia te stosowane są przy zasysaniu większych liczbie suchego materiału z grubych odległości. Zostały zrealizowane według ADR z zastosowaniem przeciwwybuchowym według ATEX.

Budzimy się projektowaniem, tworzeniem, montażem narzędzi i budowie odpylających. Produkujemy instalacje odpylania maszyn, zespołów urządzeń i punktów we pełnych gałęziach przemysłu. Planujemy i prowadzimy i instalacje dla pyłów wybuchowych.