Erp optima moduly

Poszukując idealnego oprogramowania dla firm, warto jest podać uwagę na plan ERP Optima będący dziełem krakowskiej firmy Comarch. Program Comarch ERP Optima to klasyczne narzędzie dla lekkich oraz średnich firm ułatwiające zarządzanie charakterystycznymi dla nich obszarami. Oprogramowanie oprócz modułów przeznaczonych dla księgowości oraz kadr zaś płac, ma także moduły handlowo-magazynowe idealne dla działów sprzedaży i logistyki.

Certyfikat Program ten chyba się pochwalić m.in. posiadaniem certyfikatu współpracy z ustawą o rachunkowości. Wynika toż z faktu że jest on na bieżąco aktualizowany z obowiązującymi przepisami. Oprócz tego tanie są w nim różnego sposobu urządzenia do informowania i analiz i dokonywania aukcji internetowej.

Abonament Płacąc miesięczną opłatę abonamentową za czerpanie z oprogramowania, można zyskać nie tylko wstęp do jego pewnych oraz zaawansowanych funkcji, a zarówno do pomoce technicznej, która gwarantuje rozwiązywanie tych problemów oraz wdrażanie rozwiązań dopasowanych do pewnej dziedzinie a firmy. Dzięki takiemu podejściu, program Comarch ERP Optima zapewne nie tylko ułatwić i poprawić funkcjonowanie poszczególnych działów a wszystkiej firmy, lecz i przydać się w niscy droga do podniesienia jej efektów.

Demo Przed zakupem programu Comarch ERP Optima, istnieje możliwość wzięcia z 30-dniowego dema online czy jeszcze z 60-dniowego dema offline. Jest wtedy ogromnie ważne, ponieważ dzięki temu mocna przyjąć decyzję czy takie oprogramowane sprawdzi się w konkretnej jednostce. Wielu przedsiębiorców zaufało już programowi Comarch ERP Optima. Korzysta z niego teraz ponad 60000 firm z wielu branż, co jest oznaką wysokiej klasy oprogramowania. Jak płynie z przeprowadzonych wśród przedsiębiorców ankiet, aż 93% osób mających z oprogramowania firmy Comarch, było spośród niego spełnionych.